توپ بازیکن برنامه استقلال قرارداد استقلال

توپ: بازیکن برنامه استقلال قرارداد استقلال روز گذشته اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش و برانکو بروند مرخصی!/ مجبوریم با زیر ۲۱ ساله‌ها با پرسپولیس بازی کنیم ، شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال ضمن ابراز خرسندی از تمدید قرارداد فرشید باقری می‌گوید که جهت موفقیت در فصل پیش‌رو در لیگ قهرمانان آسیا این تیم باید به مشکل تلاش کند.

کی‌روش و برانکو بروند مرخصی!/ مجبوریم با زیر ۲۱ ساله‌ها با پرسپولیس بازی کنیم ، شفر

شفر: کی روش و برانکو بروند مرخصی!/ مجبوریم با زیر ۲۱ ساله ها با پرسپولیس بازی کنیم

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم فوتبال استقلال ضمن ابراز خرسندی از تمدید قرارداد فرشید باقری می گوید که جهت موفقیت در فصل پیش رو در لیگ قهرمانان آسیا این تیم باید به مشکل تلاش کند.

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال، در حاشیه تمرین صبح چهارشنبه این تیم گفت : قبل از این که تمرینات مان را شروع کنیم از چند هفته قبل برنامه تمرینی را به بازیکنان داده بودیم و آن ها تمرینات انفرادی خودشان را انجام دادند. دیروز و امروز (چهارشنبه) شما دیدید که بازیکنان از نظر شرایط فیزیکی در اوضاع بدی قرار نداشتند و تا ۷۰ درصد آماده هستند. ۳۰ درصد باقی مانده هم باید روی آن کار کنیم. ما هم در این جا و هم در اردوی پیش فصل باید روی پرسشها تاکتیکی مان کار کنیم.

او ادامه داد: من منتظر بازگشت ملی پوشان مان هستم و بازیکنانی که قراردادشان به اتمام رسیده هست. فرشید باقری دیشب قراردادش را تمدید کرد و این خوب است و باید ببینم اوضاع وریا غفوری چه می شود. فصل بسیار سخت و همین طور دو بازی مهم در لیگ قهرمانان آسیا را پیش رو داریم. به ملی پوشان مان و همین طور وریا و فرشید باقری جهت این دو بازی بسیار سخت نیاز داریم.

کی‌روش و برانکو بروند مرخصی!/ مجبوریم با زیر ۲۱ ساله‌ها با پرسپولیس بازی کنیم ، شفر

شفر راجع به بازی با السد هم گفت : ما برابر تیمی بازی می کنیم که ژاوی را در اختیار دارد. اگر بخواهیم هواداران مان را خوشحال کنیم باید خیلی سخت روی تیم مان کار کنیم.

سرمربی استقلال در مورد اظهاراتش در مورد مناسب نبودن وقت اجرای بازی سوپر جام، تصریح کرد: من شایعات زیادی در این باره شنیده ام. موضوعی که از سوپر جام مهم تر است بحث سلامتی بازیکنان هست. این را فقط جهت تیم خودمان نمی گویم، بلکه تیم رقیب را هم در نظر دارم. فکر نمی کنم خیلی خوب باشد که بدون ملی پوشان مان بازی کنیم. طبق نامه فدراسیون فوتبال ملی پوشان باید دو هفته استراحت داشته باشند. ما جهت چه در سوپر جام بازی می کنیم، چون می خواهیم یک بازی با کیفیتی را به نمایش بگذاریم ولی هنگامی که باید ملی پوشان مان استراحت کنند ما مجبور می شویم از بازیکنان ذخیره استفاده کنیم و این ممکن است کیفیت بازی را پایین آورد. من می خواهم برابر پرسپولیس در سوپر کاپ بازی کنم ولی این خیلی خوب نیست که ما بخواهیم برابر پرسپولیس با بازیکنان جوان تر و زیر ۲۱ سال مان بازی کنیم. البته پرسپولیس هم احتمالا با بازیکنان جوانش بازی خواهد کرد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ضمن ابراز خرسندی از تمدید قرارداد فرشید باقری می‌گوید که جهت موفقیت در فصل پیش‌رو در لیگ قهرمانان آسیا این تیم باید به مشکل تلاش کند.

او ضمن امیدواری جهت برگزاری اردوی استقلال ، ادامه داد: ما امروز این عنوان را مشخص می کنیم. مسئله مهم این است که اگر ما بخواهیم با یک تیم رده بالای اروپا بازی تدارکاتی انجام دهیم، به علت پر بودن برنامه ها این اتفاق صورت نمی گیرد و ما نمی توانیم در این مدت خیلی کم با تیمی در آلمان تماس بگیریم و بگوییم که می خواهیم با شما یک بازی دوستانه انجام دهیم. برنامه های آن ها روز به روز مشخص شده است هست. امیدوارم در همین هفته عنوان را نهایی کنیم، در غیر این صورت در آینده به مسئله بزرگی بر می خوریم.

شفر هم چنین در مورد صحبت هایش مبنی بر این که اگر پاسپورتش به دست او نرسد، جهت استقلال مسئله بزرگی به وجود خواهد آمد، اظهار کرد: کلوب به من اعلام کرده است که تا دو روز دیگر پاسپورتم را می گیرم. بدون پاسپورت کار جهت من خیلی سخت می شود و من نمی توانم خوب کار کنم.

او در مورد اوضاع تیام هم، بیان کرد: ما دیروز (سه شنبه) با تیام صحبت کردیم. امیدوارم مدیرعامل کلوب هر چه سریع تر توافق نهایی را با تیام انجام دهد. او کاملا در جریان است و می داند که قرار است چه اتفاقی بیافتد بعد از آن تیام در این جا خواهد بود.

کی‌روش و برانکو بروند مرخصی!/ مجبوریم با زیر ۲۱ ساله‌ها با پرسپولیس بازی کنیم ، شفر

سرمربی استقلال اضافه کرد: کادر پزشکی به تمرین اضافه می شود. ۱۰ ماه است که دکتر نوروزی را می شناسم. کارهای خیلی خوبی انجام شده است هست. امیدوارم که این اتفاق بیافتد و امروز همه چیز مشخص خواهد شد.

شفر در پاسخ به این پرسش خبرنگاران که از او نظرش را راجع به صحبت های برانکو مبنی بر آماده تر بودن بازیکنان دعوت شده است از لیگ کشور عزیزمان ایران به تیم ملی نسبت به لژیونرها پرسیدند، گفت : نظر شما به عنوان نماینده رسانه چیست؟ شما بازی ها را دیدید و باید نظرتان را راجع به این مورد بنویسد. فکر می کنم هم کارلوس کی روش و هم برانکو ایوانکوویچ بهتر است چهار روز به مرخصی بروند و استراحت کنند. همه بازیکنان شاغل در لیگ کشور عزیزمان ایران را در جام جهانی دیدند. امید ابراهیمی یکی از عالی ترین بازیکنان بود؛ همین طور مجید حسینی و علیرضا بیرانوند فوق العاده بودند. ما لیگ خیلی خوبی داریم. آیا الان دو تیم از کشور عزیزمان ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند؟ اگر ذوب آهن در مرحله قبلی با ما بازی نمی کرد، الان کشور عزیزمان ایران سه نماینده در مرحله یک چهارم نهایی داشت. لیگ ما لیگ خوبی است ولی می توانیم بهترش کنیم. همان طور که لیگ آلمان و انگلیس هم می توانند بهتر شوند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ضمن ابراز خرسندی از تمدید قرارداد فرشید باقری می‌گوید که جهت موفقیت در فصل پیش‌رو در لیگ قهرمانان آسیا این تیم باید به مشکل تلاش کند.

سرمربی استقلال در مورد حضور امیرحسین صادقی در تمرین استقلال نیز اظهار کرد: در مورد جام جهانی برزیل با هم صحبت کردیم. می خواستم او را بیش تر بشناسم. ما در مورد فوتبال صحبت کردیم و هیچ حرفی راجع به پرسشها کاری یا حضور او در کلوب نزدیم.

شفر در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر این که آیا حضور صادقی در تمرین استقلال به احتمال رفتن مجید حسینی از این تیم ارتباط دارد یا خیر؟ گفت : من به شما راجع به شایعات گفته ام که شایعات مهم نیستند؛ مهم این است که چه اتفاقی واقعا می افتد. ۱۰ ماه پیش مجید حسینی شاید بازیکن خیلی معروفی نبود. او در این فصل کارش را خیلی خوب انجام داد و در حال حاضر یکی از عالی ترین های مدافعان آسیاست. مهم این است و باید ببینیم چه اتفاقی می افتد.

کی‌روش و برانکو بروند مرخصی!/ مجبوریم با زیر ۲۱ ساله‌ها با پرسپولیس بازی کنیم ، شفر

او ضمن امیدواری جهت ماندن امید ابراهیمی در کشور عزیزمان ایران و در استقلال، اظهار کرد: امید اگر در کشور عزیزمان ایران بماند فقط جهت استقلال بازی خواهد کرد. ابراهیمی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه یکی از عالی ترین بازیکنان تیم ملی کشور عزیزمان ایران بود. من به خاطر عملکرد خوب بازیکنان مان در جام جهانی خیلی خوشحال هستم.

واژه های کلیدی: ایران | سرمربی | استقلال | استقلال | بازیکنان | پرسپولیس | جام جهانی | سرمربی تیم | سرمربی تیم فوتبال استقلال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs