توپ بازیکن برنامه استقلال قرارداد استقلال

توپ: بازیکن برنامه استقلال قرارداد استقلال روز گذشته اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات برابر استقلال، فوق‌العاده خواهیم بود / جلالی

سرمربی تیم فوتبال پیکان پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌گوید که سبک بازی این تیم، آن‌ها را به موفقیت در لیگ برتر امیدوار می‌کند.

برابر استقلال، فوق‌العاده خواهیم بود / جلالی

جلالی: برابر استقلال، فوق العاده خواهیم بود

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم فوتبال پیکان پایتخت کشور عزیزمان ایران می گوید که سبک بازی این تیم، آن ها را به موفقیت در لیگ برتر امیدوار می کند.

به گزارش ایسنا، مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال پیکان پایتخت کشور عزیزمان ایران در نشست خبری قبل از بازی با استقلال در چارچوب هفته چهاردهم مسابقه های لیگ برتر فوتبال ایران، گفت : علی رغم این که در دو بازی قبل فقط یک امتیاز گرفته ایم ولی سبک بازی خوبمان به ما این اجازه را می دهد که به ادامه لیگ و مسابقه های امیدوار باشیم.

او ادامه داد: چیزی که من در تمرین از بازیکنانم می بینم من را به آینده تیم و آینده آنها امیدوار می کند. آنها در آینده ثابت خواهند کرد که شایسته جایگاه بالاتری در لیگ و فوتبال هستند. علی رغم این که حریف ما تیم بزرگی است ولی نگاه من به این بازی کاملا امیدوارانه است و مطمئن باشید که ما بازی فوق العاده خوب و منظمی را ارائه خواهیم داد.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در ادامه این نشست، اضافه کرد: ما تلاش می کنیم جهت بازی فردا (پنج شنبه) به ظرفیت های خودمان نگاه کنیم و بعد به توانایی های حریف توجه داشته باشیم و بر اساس همین طراحی و کار می کنیم. آن چیزی که شانس ما را جهت موفقیت در بازی فردا زیاد کند، همان کار را انجام می دهیم و تدبیرمان را جهت بازی فردا خواهید دید.

وی در پاسخ به این پرسش که ایسنا مبنی بر این که آیا نتیجه نگرفتن در دو بازی اخیر تیمش به خاطر پرسشها حاشیه ای بوده یا فنی؟ گفت : شاید همه پرسشها روی نتیجه ها تاثیر داشت. ما در دو بازی اخیر، نمایش خوبی داشتیم و موقعیت های بسیار خوبی را به دست آوردیم ولی نتوانستیم مثل بازی های قبل از موقعیت های مان استفاده کنیم. این یک مساله طبیعی در فوتبال هست. در لیگ این گونه نیست که هر لحظه در قبال بازی که می کنید نتیجه بگیرید. گاهی برعکس می شود.

جلالی در بخش دیگری از صحبت هایش با اشاره به بازیکنان تازه خارجی تیمش، خاطر نشان کرد: نمی دانم چه کسی گفته که ما بازیکنان خارجی مان را در لیست مازاد قرار داده ایم. از سه بازیکن خارجی که در اختیار داریم فقط از یکی از آنها رضایت نداریم. دو بازیکن دیگر جهت مان خوب کار می کنند و جهت بازی فردا نیز خیلی از بازیکنانی که مصدوم بودند رسیده اند و می توانند بازی کنند. جهت بازی استقلال خوزستان نصف تیم مان را در اختیار نداشتیم چون زیاد بازیکنان به خاطر مصدومیت و محرومیت در اختیار تیم ما نبودند.

برابر استقلال، فوق‌العاده خواهیم بود / جلالی

واژه های کلیدی: ایران | خارجی | فوتبال | بازیکنان | لیگ برتر ایران | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs