توپ بازیکن برنامه استقلال قرارداد استقلال

توپ: بازیکن برنامه استقلال قرارداد استقلال روز گذشته اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار بین الملل عربستان به زنان خاندان حاکم هم رسید ، مبارزه با فساد&quot، کمپین &quot

منابع عربستانی اعلام کردند که محمد بن سلمان در جهت کمپین “مبارزه با فساد” دستور بازداشت بعضی زنان خاندان حاکم را هم داده است. 

عربستان به زنان خاندان حاکم هم رسید ، مبارزه با فساد&quot، کمپین &quot

کمپین "مبارزه با فساد" عربستان به زنان خاندان حاکم هم رسید

عبارات مهم : منابع

منابع عربستانی اعلام کردند که محمد بن سلمان در جهت کمپین “مبارزه با فساد” دستور بازداشت بعضی زنان خاندان حاکم را هم داده هست.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه لبنانی الدیار، منابع عربستانی اعلام کردند که دستگاه های امنیتی عربستان با دستور مستقیم محمد بن سلمان، ولیعهد این کشور کمپین بازداشت زنانی در خاندان حاکم را شروع کرده اند و هتل جدیدی جهت بازداشت این زنان تخلیه شده است است.

عربستان به زنان خاندان حاکم هم رسید ، مبارزه با فساد&quot، کمپین &quot

به گفته این منابع، بازداشت زنان زیاد مشمول بر دختران عبدالله بن عبدالعزیز آل سعود، پادشاه قبلی عربستان و دختران سلطان بن عبدالعزیز است.

به نظر می رسد فرزندان عبدالله و سلطان که همگی پسرعموهای محمد بن سلمان هستند بیشترین مخالفان وی باشند طوری که زیاد زنان و مردانی که بازداشت شده است اند از این دو خانواده هستند.

منابع عربستانی اعلام کردند که محمد بن سلمان در جهت کمپین “مبارزه با فساد” دستور بازداشت بعضی زنان خاندان حاکم را هم داده است. 

منابع آگاه می گویند که محمد بن زاید، ولیعهد امارات شبی که متعب بن عبدالله از ریاست گارد ملی برکنار و هیئت مبارزه با تروریسم تشکیل شد، در ریاض بود. گزارش های غربی و عربی حاکی از این است که بن زاید نفوذ زیادی نزد محمد بن سلمان دارد. محمد بن سلمان اعتقاد است که جهت نشستن روی تخت پادشاهی به حمایت دیپلماتیک امارات نیاز دارد.

به گفته منابع عربستانی، طبقه همکف تمامی هتل هایی که شاهزادگان در آنجا بازداشت هستند به بیمارستان های میدانی تبدیل شده است است تا روند معالجه همانجا انجام شود. همچنین تغییراتی در تمامی هتل هایی که به بازداشتگاه تبدیل شده است صورت گرفته است.

واژه های کلیدی: منابع | بازداشت | عبدالله | عربستان | عربستانی | مبارزه با تروریسم | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs